
Doszly mnie sluchy, że w naszej szkole trzeba będzie nosić mundurki! Heh wg mnie to chory pomysl, szczerze mówiąc to sobie tego nawet nie wyobrażam. Wszyscy paradują w takich samych ubrankach, z krawacikami... Slodko xD Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.
5 komentarzy:
zajeefajne
Mina jakbyś miała iść na rozstrzelanie, pierwszy raz chyba widzę żebyś nie była "happy" :D
Jaki zawais:P Anka uśmiechnij się, wiosna jest!!:D
no niestety do tego dojdzie :D:D:D ale będzie śmiesznie...
Ania nawet mi nie mow ;p lol przesada zaraz zejde ;p a fotkaaa super... zamyslenie takie :)
Prześlij komentarz