niedziela, 15 lipca 2007

poniedziałek, 25 czerwca 2007

Wszyscy robia zdjęcia kwiatków... nie bede inna xP




Fotki zrobione wczoraj, w ogródku mojego dziadka ;)
Może cos jeszcze wrzuce później.

środa, 25 kwietnia 2007

Zabawa


To kawalek fotki z albumu Nati, ja tylko zrobilam cos takiego z nim :D Bardzo twarzowo wyszlam haha... Zgadnijcie czyj to kaptur :)

Buba!


Nie ma co, piękne zdjęcie :P

A testy dzisiaj byly (na szczescie próbne). Za rok będą latwiejsze, to pewne xD

sobota, 14 kwietnia 2007

Orientacja na rowerze?



Moje pierwsze i ostatnie zawody rowerowe xD

środa, 11 kwietnia 2007

Zamysliłam się...^^


Doszly mnie sluchy, że w naszej szkole trzeba będzie nosić mundurki! Heh wg mnie to chory pomysl, szczerze mówiąc to sobie tego nawet nie wyobrażam. Wszyscy paradują w takich samych ubrankach, z krawacikami... Slodko xD Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.

Lizaki xD