skip to main | skip to sidebar

Kształty myśli, których nikt nie wymyśli

Nie zaprzeczy im nikt, bo nikt ich nie zna

niedziela, 15 lipca 2007

Tak było..

Autor: islabonita o 20:55 2 komentarze:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2007 (9)
    • ▼  lipca (1)
      • Tak było..
    • ►  czerwca (1)
    • ►  kwietnia (7)

O mnie

islabonita
Noc, a nocą gdy nie śpię Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na Chemiczny świat,pachnący szarością Z papieru miłością, gdzie ty i ja I jeszcze ktoś, nie wiem kto Chciałby tak przez kilka lat Zbyt zachłannie i trochę przesadnie Pobyć chwilę sam, chyba go znam
Wyświetl mój pełny profil