Doszly mnie sluchy, że w naszej szkole trzeba będzie nosić mundurki! Heh wg mnie to chory pomysl, szczerze mówiąc to sobie tego nawet nie wyobrażam. Wszyscy paradują w takich samych ubrankach, z krawacikami... Slodko xD Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.
Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat,pachnący szarością
Z papieru miłością, gdzie ty i ja
I jeszcze ktoś, nie wiem kto
Chciałby tak przez kilka lat
Zbyt zachłannie i trochę przesadnie
Pobyć chwilę sam, chyba go znam