środa, 11 kwietnia 2007

Zamysliłam się...^^


Doszly mnie sluchy, że w naszej szkole trzeba będzie nosić mundurki! Heh wg mnie to chory pomysl, szczerze mówiąc to sobie tego nawet nie wyobrażam. Wszyscy paradują w takich samych ubrankach, z krawacikami... Slodko xD Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

zajeefajne

urbanpl pisze...

Mina jakbyś miała iść na rozstrzelanie, pierwszy raz chyba widzę żebyś nie była "happy" :D

Pakcia pisze...

Jaki zawais:P Anka uśmiechnij się, wiosna jest!!:D

Kaśka pisze...

no niestety do tego dojdzie :D:D:D ale będzie śmiesznie...

Anonimowy pisze...

Ania nawet mi nie mow ;p lol przesada zaraz zejde ;p a fotkaaa super... zamyslenie takie :)