środa, 25 kwietnia 2007

Zabawa


To kawalek fotki z albumu Nati, ja tylko zrobilam cos takiego z nim :D Bardzo twarzowo wyszlam haha... Zgadnijcie czyj to kaptur :)

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jaka obstrakcja:P:P Spoko rozkmina:)

Anonimowy pisze...

hmmm....no nie wiem nioe wiem kogo ten kaptur ale cos mi przypomina:P:P pati

Anonimowy pisze...

heh, niezłe masz jazdy:D fajnie to wygląda, spoko blog - taki wesoły;)) a kaptur, albo Anity albo Twój albo kogos kogo nie znam. Trzym sie, pozdro:*