Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat,pachnący szarością
Z papieru miłością, gdzie ty i ja
I jeszcze ktoś, nie wiem kto
Chciałby tak przez kilka lat
Zbyt zachłannie i trochę przesadnie
Pobyć chwilę sam, chyba go znam
2 komentarze:
zacne te lizaki :D:D:D
jakie słodkie lizaczki xD hihihii od kogo je dostałaś ? x)
buziole;*;*;*;*;*;*;*;*
Prześlij komentarz