Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat,pachnący szarością
Z papieru miłością, gdzie ty i ja
I jeszcze ktoś, nie wiem kto
Chciałby tak przez kilka lat
Zbyt zachłannie i trochę przesadnie
Pobyć chwilę sam, chyba go znam
3 komentarze:
Nigdy więcej rowerowej jazdy na orientacjexD
drugie zdjęcie jest boskie :d
Dałabyś coś nowego.. ? hmmm
Prześlij komentarz