sobota, 14 kwietnia 2007

Orientacja na rowerze?



Moje pierwsze i ostatnie zawody rowerowe xD

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nigdy więcej rowerowej jazdy na orientacjexD

Kaśka pisze...

drugie zdjęcie jest boskie :d

Anonimowy pisze...

Dałabyś coś nowego.. ? hmmm