Noc, a nocą gdy nie śpię
Wychodzę choć nie chcę spojrzeć na
Chemiczny świat,pachnący szarością
Z papieru miłością, gdzie ty i ja
I jeszcze ktoś, nie wiem kto
Chciałby tak przez kilka lat
Zbyt zachłannie i trochę przesadnie
Pobyć chwilę sam, chyba go znam
2 komentarze:
Ej downieeee...czemu nie mowilas ze masz bloga? :D Dzol,dzol na podzol i BUBA :D
"BUBA" < lol2 > Zacny tytul :D A ten paput czy co to za swinia, krowa, nietoperz xD nie wiem rowniez zacne :P
Prześlij komentarz